Hakkımızda;

1987 yılında perakende tekstil ürünleri satışıyla ticari hayatına başlamıştır. 1995 yılında Türk çorap sektöründe üretim yapmakta olan firmaların maliyet düşürmelerine yardımcı olmak amacıyla bir ilki gerçekleştirmiş ve alternatif uygun maliyetli ürünler sunarak sektöre yenilik kazandırmıştır.

1999 yılında şirketleşmiş, 2006 yılı itibariyle Türk çorap sektörüne yenilik kazandırmak amacıyla uzun çalışmalar sonucunda sektörde 1982 yılından itibaren hizmet veren Golden Roc ürünlerinin Türkiye Mümessili olarak Türkiye piyasasında büyümesine devam etmiştir. 2013 yılı itibariyle Yuvarlak Örgü Makineleri başta olmak üzere Triko Raşel ve Seamless makinelerine yönelik iğne ve platin guruplarında da hizmet vermeye başlamıştır.

Ayrıca bunun yanında Çorap Makinelerine yönelik Yedek Parça (Testere, Elmas Bıçak, Piyano Kartı,Elektro Valf vs…) yatırımlarıyla ürün çeşitliliğini arttırmıştır.2021 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nin sektör liderlerinden Weihuan marka çorap örgü makineleri ve Baiyuan marka yuvarlak örgü makineleri üreticileriyle anlaşıp, makinaları müşterilerinin beğenisine sunmuştur.2022 yılında çorap burun dikiş makinaları ve eldiven makinaları olmak üzere yeni ürünler ile ürün yelpazesini güçlendirmiştir. Sektöre her zaman bir yenilik sunup, kaliteli ürünleri uygun fiyatla müşterilerinin beğenisine sunmayı hedef belirlemiş ve bu hedefe dünya çapında aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge faaliyetleri ile devam etmektedir.

Bugün itibariyle tüm örgü makinelerine yönelik İğne ve platin tedarikiyle sektördeki yerini güçlendirmiş olup yeni bir soluk kazandırmak ve Türk Örme Sanayisine kaliteli alternatif ürünler sunarak onların değişen global pazardaki rekabet güçlerine olumlu katkı sağlamaktadır.
Müşterilerine kalite garantileri kanıtlanmış ürünler sunmayı kendisine bir ilke edinerek, uluslararası alanda markalaşmış ürünlerle sektördeki yerini güçlendirmekte, yenilikçi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ticari anlayışıyla ticari hayatına güçlü bir şekilde devam etmektedir.

Çorap, Triko ve Yuvarlak Örgü makinelerine ait Örgü İğne ve platinlerinin yanı sıra, Elektronik ve Mekanik Yedek Parça ürünleri şirketimizin başlıca ana temel faaliyet alanlarını oluşturmaktadır.
Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmemiz için görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın,
Saygılarımızla,

Whatsapp
Peteks Whatsapp
Merhaba